м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Запальнички з логотипом

Запальнички з логотипом

Запальнички з логотипом - це один з найпопулярніших сувенірів. Так як ручка вважається королевою канцелярії і лідирує в рейтингу популярності промосувенірів, то запальничка з логотипом займає друге місце. Причина такої популярності полягає в кількості людей, які курять і постійно використовують в побуті запальнички. Запальнички з логотипами чудово підійдуть як подарунок або сувенір на різноманітних виставках, конференціях, бізнес-зустрічей і т.д. Запальничка з логотипами має безліч переваг в порівнянні з іншими сувенірами:

  • Можливість друку на обох сторонах;
  • Велика колірна гамма;
  • Велика площа під нанесення;
  • Прийнятна ціна на виріб і роботи з нанесення логотипу

Запальнички з логотипом

Запальничка з логотипом підійде як сувенір для курців, так і для людей, що не палять. Для цього використовуються запальнички з ліхтариком або з вбудованим ключем. Такий варіант некуряща людина буде сприймати не як атрибут курця, а як корисну в господарстві річ.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення якісних запальничок з нанесенням зображення, фото або логотипу. Для замовлення слід вибрати колір, а також тип запальнички. Кваліфіковані дизайнери розроблять зображення або логотип, з огляду на всі Ваші прохання і побажання. Остаточна вартість готової продукції буде залежати від розміру партії, вартість однієї одиниці товару і складності виконання малюнка. Всі питання, що стосуються замовлення, можна дізнатись за телефонами, вказаними на сайті.

Для постійних і оптових покупців діє система знижок.

Фірма «Мед» - це якісна продукція за доступними цінами.