м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Вишивка шевронів

У наш час шеврони використовують співробітники правоохоронних органів, прості школярі, військові, податкова інспекція і т.д. Також вишиті шеврони замовляють вищі навчальні заклади та організації. Шеврони використовують для декорування різноманітного одягу, їх нашивають на брюках, светрах, на рукава і лицьову сторону сорочок.

На деякі види матеріалів неможливо нанести малюнок, тому використовуються вишивки нашивок і шевронів. Вишивка не пошкоджує одяг і чудово тримається.

Вишивка шевронів завжди виглядає дуже привабливо і акуратно. Вишивка наноситься на спеціальному шматку тканини, яка підбирається за кольором. Краях шеврони надає естетичності окантовка, колір якої часто збігається з кольором основи. Існує кілька методів кріплення шеврони.

Вишивка шевронів здійснюється на замовлення клієнта із застосуванням певної колірної гами. Кваліфіковані працівники нашої фірми підкажуть підходящий варіант розміщення вашого шеврони або вибору основи і варіанти дизайнерського оформлення. Шеврони нашого виробництва можуть бути різної форми в залежності від побажань замовників. Для оптових і постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Якщо Ви бажаєте замовити якісну вишивку шевронів, звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті.

 

Приклади робіт