м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Вишиванки

Вишиванка - це народний українська одяг, який бере свій початок ще з давніх часів. Вишита сорочка служила оберегом для людини. Наші предки вірили, що вона захищає від злих сил і недоброго ока, надає життєву силу, красу і здоров'я. У нинішній час вишиванка вважається національно-патріотичним одягом, який часто носитися на різні тематичні свята і заходи. Українська вишиванка користується великою популярністю не тільки в Україні, а й серед населення інших країн.

Фірма «Мед» - це провідна компанія, яка вже багато років пропонує виготовлення такої продукції як:

  • Вишиванки жіночі;
  • Вишиванки чоловічі;
  • Вишиванки дитячі;
  • Народні костюми;
  • Театральні костюми;
  • Концертні костюми

Швейний цех нашої фірми оснащений сучасним, високоякісним обладнанням, що дозволяє виготовляти вишиванки різних розмірів і форм. Наносимо візерунки різної складності до 12 кольорів одночасно. Досвідчені дизайнери розроблять для Вас унікальний і оригінальний дизайн вишиванки, враховуючи всі Ваші побажання і вимоги. Всі використані нитки і тканини складаються з якісного матеріалу.

Вишиванка нашого виробництва прослужить вам не один рік, адже вони не линяють, не втрачають колір навіть при численних праннях.

Наша професійна команда застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє створювати якісні вироби в найкоротші строки.

Зробити замовлення можна у менеджерів фірми «Мед» за вказаними контактними телефонами. Для оптових і постійних клієнтів діє гнучка система знижок. У розділі «Продукція» Ви можете переглянути та ознайомитися з прикладами наших робіт.

 

Приклади робіт