м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Сувенірні магніти

Магніти - це завжди прекрасний подарунок, який можна подарувати з будь-якого приводу. Магніти популярні сувеніри, які завжди привозять в якості пам'ятки, відвідавши будь-яке визначне місце, музей або країну. Магніти на холодильник надовго залишать добру пам'ять про подію або місце. Сувенірні магніти використовують в якості гарного рекламного інструменту. Даний вид товарів з'явився не так давно, але різноманітність магнітів і ідей щодо їх оформлення дуже багато. Такі сувеніри коштують досить дешево, тому доступні практично всім.

Фірма «Мед» це провідне українське підприємство, яке пропонує виготовлення сувенірних магнітів на замовлення. Фахівці нашої фірми можуть виготовити магніт і розробити індивідуальний оригінал-макет бажаного логотипу або зображення. Виготовляємо магніти найрізноманітніших варіантів: акрилові і вінілові магніти, а також оригінальні магніти з дерева. Замовлення здійснюються на автоматизованому сучасному обладнанні, застосовуючи найновітніші з технологій в поліграфічній сфері. Сувенірні магніти можуть бути виготовлені невеликими партіями на замовлення, а також ми приймаємо замовлення на виготовлення оптових партій цієї продукції.

Сувенірні магніти мають безліч переваг:

  • Магніти можна надавати індивідуальну форму;
  • Великий термін експлуатації;
  • Магніти можуть використовуватися на інформаційних дошках;
  • Магніти з логотипом, на відміну від наклейки, легко знімаються і переносяться в інше місце.

Менеджери нашої компанії розглянуть ваше замовлення і підберуть вигідний варіант за ціною і якістю. Наші клієнти з часом стають постійними, звертаючись до нас з новими замовленнями. Оптовим замовникам надаємо вигідні умови співпраці. Замовити сувенірні магніти можна зателефонувавши за номерами телефонів, які вказані на сайті.

 

Приклади робіт