м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Сувенірні брелоки

У наш час сувенірні брелоки користуються популярністю і величезним попитом у вигляді символічного подарунку або ж при проведенні різноманітних заходів. Брелок - це оригінальний аксесуар, який кріпитися до різних виробів.

Сувенірні брелоки - це відносно недорогий і вигідний сувенір, який часто використовується для роздачі при проведенні конференцій, промо-акцій і семінарів. Вручення брелоків-сувенірів з логотипом компаній також широко застосовується на авто-виставках, з'їздах, ярмарках і різних тематичних заходах. На сувенірний брелок дуже часто завдають логотипи, назви та контактні дані (наприклад, номери телефонів, адреса сайту) компанії або фірми. Даний продукт замовляється під певну подію. Брелок - це оригінальний сувенір, або приз, який можна вручити, як партнерам по бізнесу, так і учасникам змагань.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення оригінальних і сучасних брелоків різних форм, варіантів на замовлення. Кваліфіковані фахівці нашої фірми розроблять індивідуальний дизайн сувенірних брелоків, враховуючи всі прохання і побажання. Дизайнери підберуть кольори, які підійдуть до фірмового стилю, нанесуть потрібні координати або ж бренд, створять макет проекту. Вартість виробництва брелоків прораховується індивідуально. Наша фірма виробляє тільки якісну продукцію за оптимальними і доступними цінами. Для постійних і оптових покупців діє гнучка система знижок.

При виготовленні сувенірних брелків використовується метод вальцювання, завдяки якому точно і якісно переноситися зображення на виріб, видно найменші деталі. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».

 

Приклади робіт