м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Чашки з логотипами

Чашки з логотипами - це один з найбільш популярних видів сувенірної продукції. Чашки з фірмовими логотипами використовують як сувеніри або подарунки при проведенні різноманітних конференцій, виставок, бізнес-зустрічей, семінарів і т.д. Так само чашки з фірмовими логотипами служать заохочувальним призом при проведенні різних конкурсів, промо-акцій або розіграшів. Чашки з логотипами компанії або фірми завжди знаходяться «на виду», і є відмінним маркетинговим ходом.

 Фірма «Мед» пропонує виготовлення якісних чашок з логотипом на замовлення. Наносимо логотип або зображення на керамічні, скляні, пластмасові та порцелянові чашки. Весь представлений асортимент чашок відрізняється високою якістю.

Професійні дизайнери нашої фірми розроблять оригінал-макет логотипу або зображення, з огляду на всі прохання та побажання. Завдяки наявності власного високотехнологічного обладнання, ми забезпечуємо якісний друк на чашках. Зображення буде мати чіткі обриси і гладку матову або глянсову поверхню. Гарантуємо якісне та швидке виконання замовлення.

Нанесення фірмового логотипу на чашки відбувається кількома способами:

  • сублімація;
  • тамподрук;
  • шовкографія

На нашому сайті Ви знайдете безліч видів чашок на будь-який смак. Переглянути та вибрати чашки можна в нашому каталозі. Для оптових і постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Для замовлення чашок з логотипом звертайтесь за контактними номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Ми завжди раді нашим клієнтам!

 

Приклади робіт

Шовкотрафаретний друк

Повнокольоровий друк