м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Види друку

Сучасна типографія надає клієнту широкий ряд можливостей із великою кількістю видів друку. Високоякісне обладнання та технології, що постійно вдосконалюються, дозволяють виготовити будь яке поліграфічне замовлення, незалежно від рівня складності та розмірів тиражу. Так, наприклад, одним з найбільш актуальних способів друкування є метод шовкографії. Використовуючи даний метод, відбиток отримується проходячи під тиском фарби, через друкуючі елементи трафаретних форм, використовуюючи друкарський ракель. Даний вид друку є актуальним в цілому світі завдяки низькій собівартості виготовлення спеціальних друкарських форм, а також різноманітними можливостями використання. Звичайно, з появою цифрового друку конкуренція дещо зросла, проте, шовкографія не втратила своїх позицій, завдяки якісній стійкості зображення, можливості використання більшості матеріалів, що задруковуюються, та їх екологічність.

Наступним, не менш якісним видом друку є тамподрук. Нанесення зображень на предмети даним методом досить часто використовується під час виготовлення різноманітних корпоративно-рекламних сувенірів (запальнички, ручки, кружки тощо). Механізм нанесення зображення на поверхню, переходить з печатної форми (кліше), при цьому характеристика поверхні предмету не має ніякої різниці, так як метод тамподруку придатний для перенесення зображень на рельєфні, гладкі поверхні та такі, що погано вбирають фарбу. Основна особливість використання тамподруку полягає в нанесені невеликих за розміром логотипів та зображень на невеликі за розміром предмети.

Різограф — є видом друку, що дозволяє відруковувати документи в присутності клієнта в найкоротший термін, у великих тиражах. На перший погляд може скластись враження, що різограф є великим ксероксом. Певна схожість, як в дизайні, так і в технічних характеристиках присутня, проте різографія є якісним та чітким видом друку, що використовується при роздруковці буклетів, листівок, бланків та іншої рекламної поліграфічної продукції. Приваблює замовників низька вартість виготовлення замовлення та оперативність.

І основним та найбільш популярним видом друку залишається цифровий. Висока оперативність виконання замовлення та неймовірно висока якість і чіткість зображення, навіть при умові маленьких тиражів — залишаються основними пунктами, якими керується клієнт при замовленні. До того ж, на будь-якому етапі цифрового друку, клієнт може внести зміни в дизайні оригінал-макету, так як всі операції керуюються комп'ютером.

Якщо ви хочете замовити виробництво рекламно-сувенірної продукції, проте не вирішили яким саме видом друку скористатись, прокунсультуйтесь спочатку з менеджерами друкарні, які порадять вам найкращий спосіб. При виконанні будь-якого замовлення, слід враховувати цілий ряд аспектів, таких як: тираж, якість та щільність паперу або іншого виробничого матеріалу, рівень складності виконання замовлення тощо. Саме ці умови безпосередньо впливають на вибір того чи іншого виду друку.