м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Цифровий друк

Цифровий друк (цифровая печать) сучасний і актуальний метод поліграфії. На сьогодні це є найбільш оперативним та недорогим, але водночас якісним методом друкування. Ваше замовлення, в залежності від тиражу та складності дизайну проекту, може бути виконане найдовше протягом 2 годин. У випадку, коли замовлення є терміновим, цифровий метод незамінний. Оперативний друк за вимогою є однією з найважливіших областей використання саме цього різновиду поліграфії, особливо в тих країна, де ця сфера є надзвичайно розвиненою. Основною перевагою цифрового способу друкування є можливість отримувати документи з комп’ютера без будь-яких процесів додаткової підготовки. Ця технологія полягає у використанні змінної форми друку. Всі зміни керуються комп’ютером на кожному етапі. Істотно вигідним є друкування малої кількості виробів, адже це економія додрукованих операцій, які є досить дорогими.

Використовуючи цифровий друк ви маєте можливість попереднього перегляду замовлення, що дозволяє побачити та оцінити майбутній екземпляр дизайну та вчасно редагувати або змінювати деякі елементи, які вам не сподобались. Після цього зображення з комп’ютеру безпосередньо переноситься на будь-який паперовий носій, при цьому якість зображення та тексту не погіршується. Використовуючи цифровий друк, можливе виготовлення різноманітних за розміром, формами та кольорами календарів, листівок, буклетів, стікерів, флаєрів тощо. Індивідуальний підхід до кожного проекту дозволяє створювати дійсно ексклюзивні і унікальні роботи та персоналізувати данні, оскільки кожний екземпляр має різні числа, дати та імена.

Популярність та актуальність використання цифрового друку не обмежується лише друкуванням різноманітних найменувань продукції для офісів та підприємств. В щоденному житті цей друк також займає не останнє місце. Ви абсолютно спокійно звертаєтесь до друкарень у випадку, коли вам потрібно виготовити візитки, запрошення, дипломи, альбоми і багато іншого. Дуже часто перед нами постає питання придбання подарунків різним людям, родичам, співробітникам або директору і так далі. і завжди ми стикаємось з одною і тією самою проблемою: «Що подарувати?». В цьому випадку цифровий друк трапиться в нагоді, та виконає будь-яку забаганку клієнта. Варто лише приблизно уявити, що б такого оригінального можна було надрукувати, а потім довіритись професіоналам, які виконають всю необхідну роботу. Замовивши наприклад цікавий, креативний календар із різними зображеннями та фотографіями вашої родини на кожній сторінці місяця, не лише завжди буде приємно радувати око, нагадуючи про найщасливіші та важливі події у вашому житті, а також з легкістю впишеться як елемент декору вашої оселі. У випадку корпоративного подарунку можна замовити фірмовий колаж із зображенням всіх співробітників зробивши незвичайні, веселі, кольорові фото і підписати. Це буде дуже символічним та незвичним подарунком, який дійсно запам’ятається надовго. Друкарня фірми «Мед» гарантовано виконає будь-яке замовлення. Питання проектів обговорюються індивідуально з кожним замовником. З приводу питань звертайтесь до менеджерів фірми.