м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Способи друку

Способи друку сучасної поліграфії дозволяють виконати будь-яку забаганку та найсміливіший проект замовника. Важко уявити життя та діяльність людей без друкарень та поліграфічних послуг. Вони досить тісно увійшли не лише в ділову, але й повсякденну сферу життя. Користуванню та споживанню великої кількості канцелярських предметів ми завдячуємо саме друкарням. На сьогодні існує велика кількість способів друку. Друкарня фірми «Мед» пропонує широкий спектр послуг друкування різноманітних виробів використовуючи саме той метод, який побажає замовник. Професійне обладнання, багаторічний досвід та досвідчена команда забезпечать найвищу якість роботи.

Офсетний друк є одним з різновидів та способів друку. Він поєднує продуктивність та відмінну якість товару. Процес друку відбувається на спеціально виготовлених та підготовлених формах, котрі розташовані в друкарському апараті. Формою друкуючого елементу є хімічно оброблена ділянка поверхні пластин. Порівнюючи з іншими видами друкування, цей спосіб вважається самим яскравим та точним. При виготовлені паперової продукції можливо використовувати не лише основні кольори, а також додаткову палітру. До того, ж чим більша кількість замовленого тиражу, тим менше часу на це затрачується. Клієнт може отримати своє замовлення в максимально короткий термін.

Наступним не менш гідним способом друку вважається цифровий друк. Основна перевага такого методу полягає в можливості попереднього перегляду замовленого проекту. В разі, якщо клієнту не подобаються певні деталі та елементи, їх можна вчасно змінювати та редагувати, наприклад: змінити надпис чи шрифт тексту або поміняти чи доповнити зображення. Даний вид друку є самим вигідним у випадку маленького тиражу. Немає затрат пов’язаних з до печатною підготовкою, що суттєво заощаджує ваш час та кошти. Якість зображення на будь-якому паперовому носії не поступається офсетному друку. Ви можете замовляти друкування буклетів, брошур, листівок тощо. Даний вид друку відноситься до оперативного способу – ваше замовлення може бути виконане протягом години. Часові затрати будуть пов’язані з розробкою та затвердженням макету проекту.

Досить великим попитом користується такий спосіб друку як шовкографія. Найчастіше цей метод друку використовується при нанесені зображень на сувенірні чи рекламні товари, такі як: чашки, футболки, бейсболки тощо. Нанесення логотипів чи зображень здійснюється тисненням фарби на поверхню виробу. Цей метод є не дорогим та універсальним. Частіше всього цей метод використовується для нанесення зображень на футболки та інші предмети одягу. Це дозволяє перенести малюнок з високотехнічною точністю, а використання спеціальних фарб, забезпечить довготривале зберігання зображення.