м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк візиток

Друк візиток

Друк візиток став невід’ємною частиною ділового життя. В сучасному світі важко уявити спілкування та співпрацю людей, яке відбувається без обміну візиток. Цей маленький і незначний на перший погляд поліграфічний виріб, виступає представником ваших планів, інтересів та посередником між вашим партнером та вами. Безпосередньою функцією візитки є реклама. На невеликій площі розміщена вся необхідна інформація з найменуванням фірми, її представниками та видом діяльності, а також вказаними реквізитами. Основна складність у виготовлені візиток полягає в високотехнічному і водночас гармонічному дизайні розміщення всієї необхідної інформації та зображень, адже саме візитка буде вважатись «обличчям» фірми та вашого смаку зокрема.

Фірма «Мед» надає весь спектр послуг пов'язаний з виготовленням та друком візиток. Приймаємо замовлення на виготовлення макетів та дизайну проектів візиток. Якщо ви вже маєте готовий проект, наші спеціалісти допоможуть вам внести необхідні корективи, за бажанням замовника, та зроблять високоякісний друк. В нашій роботі ми використовуємо лише якісне сучасне європейське обладнання, яке гарантує ефективну та точну поліграфічну роботу. Розвинена система оперативної поліграфії. Яка дозволяє в найкоротші сроки розробити та виготовити ваше будь-яке замовлення. Основна перевага нашой друкарні в тому, що в найкоротші терміни ви отримуєте гарантовано якісний продукт.

Виготовлення візиток

Друкарня працює на основі обладнання для офсетного друку ADAST DOMINANT 725 C. Технічні характеристики: кольоровий друк формату від 330*330мм до 485*660мм. Друкуємо до 10000 аркушів за годину з максимальною товщиною папера 0,3 мм. На сьогодні друкарня обладнана технікою, розрахованої для повного циклу виробництва. Це дозволяє нам істотно збільшувати та розширяти сфери діяльності та виконувати замовлення будь-яким тиражем на друкування візиток та різних видів рекламної і сувенірної продукції, наприклад: листівки, буклети, запрошення, етикетки, блокноти.

Цифрова друкарня працює на базі апарату Konica Minolta C5501. Використання такого обладнання гарантує надійність, якість та економічність використання. Система здатна підтримувати величезну кількість матеріалу для друкування. Технологія обробки процесу друкування та кінцеві якості і можливості є вдосконаленими та відповідають всім необхідним нормам та стандартам. Приймаючи замовлення, команда фірми «Мед» намагається виготовити унікальний та професійний проект, в даному випадку друк візитки, яка підкреслить та буде підтримувати ваш імідж та образ на найвищому рівні.

Існують певні класифікації візиток, а саме: ділові, особисті та корпоративні візитки. Ділові візитки використовуються в бізнес цілях на переговорах, семінарах тощо. Вони повинні містити фірмовий логотип компанії, надавати коротку інформацію про її діяльність та всі реквізити. Друк особистої візитки може бути виконаний в різноманітній, багатокольоровій гамі та з найкреативнішим дизайном. Такі візитки використовуються в неформальних умовах, між друзями та під час знайомств. Вона повинна містити лише ім’я та телефон людини. І нарешті, корпоративні візитки, на яких вказана вся необхідна інформація про компанію чи підприємство та її діяльність. Вони мають рекламний характер і використовуються на рекламних та промо акціях.