м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Кольоровий друк

Кольоровий друк є однією з найякісніших і довговічних форм цифрового друку. Однією з основних переваг є можливість друку на фотопапері з різними характеристиками. Друк виконується на матовій та глянцевій поверхні, на звичайному папері, картоні, плівках та на різноманітних матеріалах з клейкою основою. Наявність якісного, сучасного обладнання та унікальні технології допомогають досягти високої довговічної яскравості кольорів. Існує ряд причин, згідно яких цифровий кольоровий друк є актуальним та популярним, а саме:

  • - відмінне та чітке співвідношення передачі кольорів та контрастності
  • - висока якість зображення
  • - стікість до вологи (фарба не розпливається)
  • - можливість друку різних розмірів світлин та їх співвідношення в межах обраного формату (в основному А3+)
  • - рентабельність виконання замовлення незалежно від кількості тиражу
  • - оперативність виготовлення замовлення

Швидкість виконання замовлення є надзвичайно швидкою. Цифровий кольоровий друк дозволяє виготовляти документи безпосередньо з комп'ютера, контролюючи при цьому кожен етап видавночої системи, що в свою чергу звільняє від потреби додаткових процесів додрукованої підготовки, які є досить дорогими операціями. Цей метод водночас заощаджує ваш час і кошти. Друкуючи замовлення з комп'ютера, клієнт має можливість внести будь-які корективи або зміни до оригінал-макету проекту до початку процесу безпосереднього друку готової поліграфічної продукції.

Порівняно з офсетним пресом, якість продукції, виконаної методом цифрового кольорового друку, не є гіршою. Можливість персоніфікації відбитків та оперативності в зміні зображення або тексту, суттєво зменшує ризик втрати якості та чіткості зображення, а також економить витрати на підготовку додрукованих операцій. Користуюючись методом кольрового друку, клієнт може замовити виготовлення календарів, бланків, флаєрів, листівок та багатьох інших поліграфічних виробів. Широкого застосування даний метод друку знаходить при виготовленні комерційних або малотиражних рекламних виданнях, що дозволяє вносити будь-які зміни під час друку, навіть після кожного екземпляру.

Суттєвими перевагами кольорового друку є можливість попереднього перегляду майбутнього примірника, а також роздруковка пробного варіанту, що дозволяє вчасно оцінити та побачити ескіз макету та внести корективи або зміни в кольоровій гамі чи текстовому оформленні. Комп'ютер контролює порцію тонера при створенні кольорів, що звільняє від потреби накладення додаткових фарб для приховання дефектів. Така унікальна характеристика, властива лише цифровому кольоровому друку.