м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Фото на календарі

Фото на календарі

За останні декілька років календарі перетворились на один з найбільш популярних поліграфічних виробів, особливо це стосується замовлень, на яких клієнт бажає розмістити власні фото. Чим це можна пояснити? Більшу частину свого життя, сучасна людина проводить на роботі. Звичайно, виникає бажання зробити своє робоче місце більш затишним, не забуваючи при цьому про діловий, офісний стиль. Корпоративні календарі є одним з найпопулярніших різновидів рекламної поліграфії. Фото колективу на календарях, прикрасять офіс і створять дружню, робочу атсмосферу водночас. Окрім цього, такий незначний, але водночас найбільш необхідний поліграфічний виріб, як календар, стане оригінальним корпоративним подарунком, на ньому одразу можна зазначити дні народження всіх працівників та найбільш пам'ятні дати фірми чи компанії, наприклад день її заснування та професійні свята. Сучасна корпоративна етика активно розвивається, і надто підтримує виготовлення подібної поліграфічної продукції не лише з метою прикрасити офіс, але й в рекламних цілях, які є досить ефективними.

Друк та виготовлення календарів

Фото на календарі може стати в нагоді у якості креативного, сувенірного подарунку для працівників фірми, постійних клієнтів та ділових партнерів. У якості корпоративного варіанту календаря, ідеально підійдуть, як настінні, так і настольні календарі, які будуть прикрашати робоче місце і стануть єфектною і ефективною рекламою діяльності та товарів вашої фірми. На заході календарі з фото родини, річ, яка стала досить звичною в діловій сфері. Вітчизняні друкарні активно підтримують попит на таку продукцію, яка виконується обмеженими тиражами. Сучасні поліграфії надають широкий спектр послуг з виготовлення подібної продукції, а саме фото на календарях. Існує декілька різновидів календарів: ”календар-хатинка” (настільний), а також настінні кишенькові фотокалендарі.

Календар, а надто фото ваших близьких і рідних на календарі, буде чудовим оригінальним подарунком, який не лише приємно здивує та порадує, але й буде придатним протягом всього року. Розмістивши фото вашої родини або друзів в будь-якому вигляді, на 12 сторінках календаря, ваші рідні та ви будете згадувати про найщасливіші та найбільш пам'ятні моменти вашого життя. Прекрасним подарунком для вашої другої половинки стане настінний фотоколаж з улюблених фотографій, який буде створювати романтичний настрій.

Ми пропонуємо:

  • — друк різноманітних календарів та фото на календарях
  • — виготовлення календарів будь-яких розмірів та форм
  • — використання електронної бібліотеки зображень
  • — розробка індивідуального, креативного дизайну
  • — використання різних способів обробки