м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк запрошень

Друк запрошень

Друк запрошень, виготовлення вітальних листівок та флаєрів пропонує нашим клієнтам цифрова та офсетна друкарня. Кожна святкова подія повинна запам’ятатися як її організаторам, так і гостям урочистості. Приємні емоції свято може викликати ще до його початку, а саме тоді, коли гості отримають яскраве та оригінальне запрошення, яке відрізняється від тих, які їм зустрічалися до того моменту.

Наша друкарня працює на ринку поліграфічної продукції досить давно, а тому ми маємо основне, що потрібно для даного виду роботи – великий досвід та необхідне обладнання. Обидві друкарні нашої компанії обладнані найсучаснішими пристроями для здійснення цифрового та офсетного друку.

Дизайн та друк запрошень можуть бути здійснені нашими співробітниками. Ми пропонуємо вам послуги із створенні унікального дизайну запрошень до різних урочистих подій – дня народження весілля, святкування ювілею або іншої дати. Кожен гість вашого заходу буде приємно вражений, отримавши персональне запрошення, як знак поваги.

Виготовлення запрошень

Як повинно виглядати ваше запрошення? Єдиної відповіді на це запитання немає. Кожне запрошення, виготовлене до певного свята, неповторне та особливе. На ньому можуть бути зображені як винуватці урочистої події, так і просто яскраві малюнки. Дизайн запрошення може передбачати нанесення певного тексту на нього, реквізитів або іншої корисної інформації. Деякі запрошення гості залишають на довгу пам’ять про урочисту подію. Створити такий продукт завжди приємно. Нашим клієнтам ми надаємо можливість переглянути найкращі наші роботи для того, щоб визначитися із замовленням.

Від чого залежить ціна запрошень? Вартість вашого замовлення буде залежати від декількох факторів: вартості матеріалів, дизайну та складності його виконання, використання особливих технологій під час виготовлення запрошень. Друк запрошень може бути виконано на різноманітних видах паперу, фотопапері, картоні тощо. Вибір матеріалів для виготовлення даної поліграфічної продукції завжди залишається за нашими клієнтами. Ми надаємо широкий вибір та якісний матеріал від провідних світових виробників.

Друк запрошень можна заказати в залежності від розміру замовлення на цифровій або на офсетній друкарні. Ми пропонуємо вам виготовлення ексклюзивних запрошень на будь які свята, які ви ніколи не знайдете на полицях магазинів. Звертайтеся до нас із замовленнями та пропозиціями щодо співробітництва.

 

Приклади робіт