м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк візиток

Виготовлення та дизайн візиток

Друк візиток – це послуга, яка стала послугою першої необхідності в умовах сучасного життя. При встановленні нових контактів, які стосуються розвитку бізнесу та налагодження дружніх стосунків. Візитна картка є обличчям компанії, а також необхідним елементом ділових відносин. В даний час усі друкарні займаються виготовленням візиток різних типів. Ця робота в основному виконується однаково – стандартний формат візитки, стандартні матеріали та приблизно однакове розміщення ключових елементів.

На сучасному ринку друкарських послуг виділитися дуже важко. Величезна кількість фірм пропонує послуги по виготовленню візиток, але далеко не кожна може виготовляти VIP візитки із використанням матеріалу, схожого на справжній оксамит, із нанесенням тиснення золотом та сріблом. Такі візитки використовуються для вручення поважним гостям та найбільш цінним клієнтам.

Дизайн візиток виконується за чіткими правилами, а сама візитка містить мінімум інформації, але уся надана інформація є досить важливою. Більшість клієнтів вважає, що неможливо вигадати щось нове та цікаве у дизайні. На базі нашої типографії працює велика кількість креативних дизайнерів, які можуть запропонувати кожному клієнту унікальній та цікавий дизайн візиток. Оскільки ми вже давно займаємося виготовленням візиток, наші дизайнери можуть продемонструвати приклади наших робіт та види візиток, які ми можемо надрукувати.

Друк візиток

Друк візиток може бути здійснений як на новітньому цифровому обладнанні, так і на базі офсетної друкарні. Чим відрізняються ці два методи друку візиток? Майже нічим, окрім можливості друкування партій різного розміру. Так на цифровій друкарні ми здійснюємо оперативний друк маленьких замовлень. Офсетна друкарня пропонує здійснення друку великих партій візиток для крупних замовників.

Окремим питанням у виборі друкарні для виготовлення візиток є ціна візиток. Наша компанія відрізняється лояльною та гнучкою ціновою політикою, що сприяє формуванню великої бази клієнтів. Вартість робіт із виготовлення візиток складається із вартості матеріалу, вартості дизайну, особливих технологій, які використовуються у процесі виготовлення.

Як можна замовити друк візиток? Наша компанія представлена в Інтернеті, на нашому сайті ви можете знайти контактні адреси електронних скриньок та номери телефонів. Замовити виготовлення візиток ви можете безпосередньо у представництвах нашої компанії у місті Вінниця. Ваше замовлення буде виготовлене в найкоротші строки.

 

Приклади робіт