м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк листівок

Друк листівок

Друкарня нашої компанії пропонує вам замовити друк листівок, присвячених різноманітним святам, визначним подіям та пам’ятним датам. Листівка – це класичний тип привітання із будь яким святом. Ми пропонуємо вам виготовлення різноманітних листівок, таких як:

  • - Ділові листівки;
  • - Весільні листівки;
  • - Святкові листівки;
  • - Рекламні листівки.

Окрім вищеперерахованих послуг ми пропонуємо вам скористатися послугами з розробки унікального дизайну листівок. Наші клієнти звертаються до нас із проханням виготовити унікальну листівку для святкування сімейного свята або визначної події. Наприклад, вам потрібна листівка на весілля. Тираж такого замовлення буде невеликим, тому для друку варто скористатися послугами цифрової друкарні. Ми виготовимо ваше замовлення на сучасному друкарському обладнанні, що дозволяє передавати повноту кольорів оригінального дизайну.

Дизайн листівок та друк листівок замовляють як фізичні особи, так і великі компанії. В наш час правила ведення бізнесу закликають нас бути уважними до своїх партнерів та постійних клієнтів. Саме тому великі компанії різноманітної спрямованості замовляють у нас виготовлення листівок до різноманітних свят. Зазвичай на листівках зображують певні атрибути та символи свята, а також логотип компанії, яка замовила їх. Ми пропонуємо безліч рішень для розробки унікального дизайну листівки. Наша компанія має величезний досвід з даного напрямку поліграфічних послуг.

Виготовлення листівок

Дуже часто клієнти замовляють листівки з певними особливостями: із використанням певних матеріалів (спеціальні види паперу), із нанесенням золотих або срібних написів. В таких випадках ціна листівок буде значно відрізнятися за рахунок складності роботи. Після здійснення друку можливе замовлення певних робіт по обробці готового виробу, наприклад, заокруглення кутів.

Наша компанія завжди готова допомогти нашим клієнтам. Ми приймаємо до друку готові макети листівок, розроблені нашими клієнтами. Інколи в готовий дизайн потрібно внести певні корективи, які виконають наші співробітники.

Друк листівок буде здійснено в найкоротші терміни завдяки якісному обладнанню та високому професіоналізму наших співробітників. Ми приймаємо замовлення особисто на базі наших друкарень, а також приймаємо замовлення, які були надіслані на нашу електронну скриньку. Менеджери нашої компанії надають консультації щодо оформлення замовлення, вибору матеріалів та методу друку. Ми завжди раді новим замовленням та відкриті для пропозицій щодо співробітництва. На нашому сайті ви знайдете необхідну інформацію щодо друку листівок, цінових пропозицій та усі необхідні контактні дані. Замовивши святкові листівки у нас, ви отримуєте високоякісний результат.

 

Приклади робіт