м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк каталогів

Друк каталогів

Друкарня нашої компанії пропонує вам замовити друк каталогів продукції вашого підприємства. Каталоги – це важливий вид рекламної продукції, які сприяють швидкому просуванню товарів на ринку та популяризації нових видів продукції. Без сучасного та привабливого каталогу жодна компанія не може займатися рекламуванням власної продукції. Така продукція має бути кольоровою та привабливою, а також відповідати вимогам споживачів: відображати основні характеристики товару, містити його якісні зображення, цінові пропозиції та будь яку додаткову інформацію, яка буде корисною для потенційного споживача.

Дизайн каталогів може відрізнятися, але, все ж таки він буде відповідати основним вимогам. Для друку наші друкарні приймають дизайни, які виконані нашими замовниками. Такі макети каталогів повинні бути перевірені на відповідність технології виготовлення друкованої продукції та відредактовані за потреби. Якщо ви ще не визначилися із тим, як повинен виглядати каталог товарів вашої компанії, ми із радістю допоможемо.

До вашої уваги ми надаємо приклади наших робіт, які були виконані для різноманітних компаній. Ви можете обрати стиль, у якому буде виготовлений ваш каталог. Дизайн каталогів буде завжди неповторним та буде підкреслювати основні якості вашого товару. Наші спеціалісти можуть запропонувати безліч варіантів оформлення, обрати влучні кольори, обробити фотокартки для каталогу.

Виготовлення каталогів

Друг каталогів замовляють всі провідні компанії, а також підприємці, які бажають рекламувати себе та свою продукцію. Каталоги можуть бути надруковані великими партіями. Такі замовлення приймає наша офсетна друкарня, яка займається великими партіями друкованої продукції. Маленькі замовлення можна надрукувати на базі нашої сучасної цифрової друкарні, яка обладнана найсучаснішим обладнанням від провідних світових виробників.

Ціна каталогів відрізняється в залежності від складності замовлення. Ми враховуємо все, що необхідно зробити для здійснення друку якісної поліграфії. Клієнт може обирати різноманітні види матеріалу, на якому буде надрукований каталог,також обрати формат видання, кількість примірників та інші параметри. Розрахуватися можна готівкою, також ми приймаємо безготівкові розрахунки. З приводу замовлення наших послуг звертайтеся за номерами телефонів, які вказані на сайтах, а також надіславши лист на нашу електронну скриньку.

 

Приклади робіт