м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк флаєрів

Друк флаєрів

Друк флаєрів – це один із провідних напрямків роботи нашої друкарні, яка спеціалізується на оперативному друці. В останні роки флаєра користуються попитом в багатьох сферах діяльності. Цей вид рекламної діяльності вважається одним із найбільш ефективних. Завдяки даній продукції цільова аудиторія отримує актуальну інформацію, яка стосується вашої компанії, або певних заходів.

Наша компанія декілька років займається розвитком різноманітних сфер діяльності. Однією із провідних є цифрова та офсетна друкарні, які друкують широкій спектр продукції – від візиток до друкованих видань. Виготовлення флаєрів відбувається на сучасному обладнанні, яке значно скорочує час виконання замовлення.

Друк флаєрів здійснюється на якісному папері, щільність якого обирає клієнт. Спеціалісти нашої компанії надають вам професійну консультацію щодо доцільності вибору того чи іншого типу паперу та можливостей обробки готової продукції. Наша компанія виконує як невеликі, так і великі оптові замовлення. Для здійснення великих замовлень ми використовуємо потужності офсетної друкарні, яка дозволяє друкувати великі партії флаєрів.

Виготовлення флаєрів

Ціна флаєрів досить низька та є доступною для різноманітних компанії, організації та фірм. Але не тільки якість матеріалів, які використовуються для виготовлення даної продукції, є визначальною для проведення рекламної компанії. Флаєр, який потрапить у руки потенційних клієнтів, може опинитися у смітнику в лічені хвилини. Для того, щоб ця продукція була ефективною, необхідно зробити унікальній дизайн, завдяки якому дана продукція буде досить помітною.

Виготовлення флаєрів на базі нашої друкарні можливе із готового макету, що надають наші клієнти. Якщо макету немає, спеціалісти нашої компанії пропонують вам скористатися нашими послугами. Професійні дизайнери запропонують оптимальний варіант рекламного флаєру для вашої компанії. Також ми пропонуємо звернути уваги на наше порт фоліо, яке дозволить вам обрати можливий варіант оформлення вашого флаєру.

В разі виникнення запитань щодо виготовлення флаєрів, остаточної ціни робіт, розробки дизайну, тощо, звертайтеся за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ми надамо вам професійну консультацію та допоможемо в усіх питаннях, які стосуються друку флаєрів.

 

Приклади робіт