м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк дипломів

Друк дипломів

Друк дипломів користується попитом у різних сферах нашого життя, а саме у сфері освіти та спорту. Грамоти, дипломи, сертифікати використовуються різноманітними організаціями, які надають освітні послуги, проводять різноманітні конкурси, змагання. Щороку під час святкування урочистих подій державного та місцевого рівня працівники різних сфер отримують дипломи, грамоти та різноманітні відзнаки. Наша друкарня пропонує вам скористатися послугами із виготовлення дипломів, грамот, сертифікатів. Ми пропонуємо вам друк дипломів на сучасному цифровому обладнанні.

Диплом – це офіційна нагорода, якою нагороджуються люди за певні заслуги. Крім того, до родинних свят замовляють оригінальні жартівливі дипломи, які будуть нагадувати про гарне та цікаве свято. Дизайн дипломів можуть пропонувати наші клієнти. Якщо клієнт не надав власний варіант зовнішнього виду майбутнього диплому, ми пропонуємо скористатися нашими послугами. Друк дипломів та розробка дизайну входить до обов’язків наших співробітників. Ми пропонуємо послуги досвідчених дизайнерів, які підберуть оптимальній варіант для оформлення вашого диплому.

Виготовлення дипломів

Ми пропонуємо різноманітні види матеріалів, на яких можуть бути надруковані ваші дипломи, а саме: папір різної щільності, фотопапір, картон, папір із рельєфною поверхнею. В залежності від матеріалу буде змінюватися ціна дипломів. Крім того, ми пропонуємо скористатись послугами по обробці друкованого продукту. Ми надаємо послуги із заокруглення кутів виробу та ламінування дипломів.

При замовленні великих партій друк дипломів здійснюється на базі офсетної друкарні. На нашому сайті ви знайдете розцінки на здійснення друку та вартість основних наших послуг. Замовити наші послугу дуже просто – зателефонуйте нашим менеджерам або надішліть заказ електронною поштою.

 

Приклади робіт