м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк буклетів

Друк буклетів

Друк буклетів набув популярності з моменту розвитку реклами та проведення масових рекламних компаній. Кольорові буклети нам пропонують не тільки під час проведення рекламних заходів. Дуже часто цю продукцію нам надають разом із певним товаром, або як додаток до журналів та іншої регулярної преси. Ми щоденно читаємо велику кількість інформації, використовуючи буклети та різноманітні рекламні поліграфічні вироби. Для друкування цього виду поліграфічних виробів використовують крейдований папір досить високої щільності.

Друк буклетів є досить недорогим та вигідним для замовників. Ми пропонуємо як цифровий, так і офсетний друк вашої поліграфії. Наші друкарні працюють як із маленькими ексклюзивними партіями, так і з великими оптовими. Важливою складовою частиною буклету є його дизайн та інформація, розміщена таким чином, щоб її було добре видно. Така продукція має одне основне завдання – донести до покупців інформацію про переваги саме вашого товару. На буклеті обов’язково розміщуються логотип компанії, рекламний салоган, графічна інформація (зображення товару або фото із точки продажу, тощо), контактна інформація, карта проїзду та багато іншої корисної інформації.

Виготовлення буклетів

Наша компанія пропонує вам скористатися дизайнерськими послугами, які надають дизайнери із великим досвідом в даній сфері. Вартість дизайну залежить від об’ємів робіт та його складності. Також ми приймаємо до друку дизайни замовника. Друк буклетів завжди здійснюється із дотриманням корпоративних кольорів, які завжди використовує компанія-замовник.

При замовленні партії поліграфії наших клієнтів завжди турбує ціна буклетів та можливість отриманні знижок. Вартість буклетів залежить від декількох складових:

  • - Вартості дизайну;
  • - Вартості матеріалів, на яких буде здійснено друк;
  • - Розмірів партії;
  • - Замовлення додаткових робіт.

Замовити партію рекламної поліграфії можливо прямо зараз. Просто зателефонуйте і ми надамо вам професійну консультацію.

 

Приклади робіт