м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк брошур

Друк брошур

Багато власників підприємств та торгових компаній не раз замислювалися, як краще представити свій товар потенційним клієнтам. Для просування товару на ринку, переповненому пропозиціями, потрібно придумати оригінальний спосіб піднесення товару покупцеві. Друк брошур із зображенням товару, його описом, а також перерахуванням переваг допоможе просунути товар та реалізувати його якомога вигідніше. Така реклама позитивно позначиться на доходах вашого виробництва або фірми.

У наш час практично кожна компанія друкує величезну кількість рекламної поліграфії. В такому морі інформації клієнт може просто загубитися. Як же зробити так, щоб ваші рекламні брошури були помітні та доносили інформацію клієнтам, а не йшли на сміття? Замовте розробку дизайну та друк брошур у нас. Тільки ми зможемо створити унікальне поліграфічне видання, яке буде привертати увагу своєю незвичністю.

Розробка унікального дизайну та методу подання товару вашої фірми відбувається у тісному контакті із замовником. Ми пропонуємо кілька варіантів оформлення вашої брошури та розміщення товарів. Клієнти можуть вносити пропозиції, які ми враховуємо при оформленні замовлення. Підбір кольорів та розміщення логотипу, контактної інформації проводиться у відповідності із традиціями фірми чи компанії.

Виготовлення брошур

Друк брошур на базі нашої компанії здійснюється на новітньому цифровому та офсетному обладнанні. Вибір методу друку залежить від кольоровості майбутньої брошури та від розміру партії. Великі партії ми виготовляємо на базі офсетної друкарні, що дозволяє в найкоротші терміни віддрукувати велику кількість примірників.

Ми пропонуємо вам виготовлення брошур на папері високої якості від провідних виробників. Крім того, ми приймаємо замовлення на друк брошур на особливих матеріалах - рельєфному папері, картоні. Замов брошуру у нас та отримай ідеальну якість й привабливу ціну!

 

Приклади робіт