м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк блокнотів

Друк блокнотів

Блокнот – це необхідна річ, як для школяра, так і для дорослої людини. Друк блокнотів, які присвячені певним урочистим подіям, зборам, святкуванню урочистих подій, або просто звичайні гарні блокноти для школярів. Наша компанія пропонує вам різноманітні рішення щодо оформлення блокнотів:

  • - Різноманітний дизайн за вибором замовника;
  • - Вибір матеріалів для друку;
  • - Вибір матеріалів для виготовлення обкладинки;
  • - Вибір способу скріплення листів блокноту (скоба або пружина).
  • - Вибір способу друку (офсетний або цифровий).

Наша друкарня здійснює друк блокнотів на папері щільністю 80 г/м2, також ми пропонуємо виготовлення як простих блокнотів, так і блокнотів у клітинку чи лінію. Ми пропонуємо виготовлення фірмових блокнотів, які будуть використовуватися в межах певних організацій. Фірмовий блокнот повинен містити не тільки корпоративні логотипи, ай бути виконаним у корпоративних кольорах.

Виготовлення блокнотів

Обкладинка будь якого блокноту потребує ретельної підготовчої роботи. Ми пропонуємо нашим клієнтам розробку дизайну обкладинки, використання логотипів фірми замовника, внесення креативних ідей у дизайн блокнотів. Фірмові блокноти відрізняються від звичайних, витриманим стилем, дотриманням кольорів та символіки компанії. Для виготовлення обкладинки подарункових блокнотів можна використовувати не тільки картон, а й спеціальні дизайнерські його різновиди. Так для друку блокнотів часто використовують спеціальний картоні із тисненням та друкують на ньому золотими, срібними та бронзовими фарбами.

Нашим клієнтам ми пропонуємо різноманітні формати блокнотів – від маленького, до блокноту форматуА4. Для скріплення невеликих блокнотів ми пропонуємо використовувати металеві скоби. Також ми використовуємо пластикові та металеві пружини.

Друк блокнотів здійснюється великими та маленькими партіями. Для з’ясування ціни блокнотів вам варто звернутися до менеджерів нашої компанії, які нададуть максимум інформації для вас.