м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 201А
(067) 430 - 86 - 20
Мова сайту:
Хочете запитати? / Повідомлення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Друк бланків

Друк бланків

Друк бланків є одним з провідних направлень в сфері сучасної поліграфії. Кожного дня компанії та фірми виписують тисячі різноманітних видаткових накладних, податкових накладних, акти виконаних робіт тощо. Бланк є різновидом поліграфічної продукції, у вигляді стандартного паперового листа певного розміру та формату. На бланку представлена постійна інформація документу, а також відведене спеціальне місце для перемінної інформації. На бланках виконується більша частин а звітніх документів та фінансових докладів підприємства.

Для друку бланків та їх оформлення використовують стандартний офісний папір формату А4, що має щільність 80 грам. За бажанням клієнта, можливе також використання спеціальних дизайнерських картонів, які мають невелику щільність. Фірмовий друкований бланк є елементом фірмового стилю вашого підприємства. Надаючи клієнту або партнеру всю необхідну інформацію на фірмовому бланку, ви не лише проінформуєте, але й справите позитивне враження солідної компанії. Разом з фірмовими папками та конвертами, візитками, фірмові бланки утворять єдину представницьку продукцію підприємства.

Виготовлення бланків

Фірмовий друкований бланк повинен надавати всю необхідну інформацію стосовно компанії, а саме її реквізити: банківські дані, номери свідоцтв, телефони, адреса, e-mail, сайт і, звичайно, фірмовий логотип. Фірмові бланки є одним з головних елементів ділового спілкування. За бажанням замовника, наша типографія розробить індивідуальний, ексклюзивний дизайн бланку будь-якого рівня. Яскравий, креативний дизайн фірмового бланку посилить маркетинговий та іміджевий ефект.

Друк бланків може бути виконаним також на офсетному та мелованому папері р розмірах А4, А5. Якщо ж мова йде про іміджеві фірмові бланки, більш раціональним буде використання спеціального дизайнерського паперу нестандартних розмірів та ряду іміджевих елементів. Нанесення реквізитів, логотипів та різноманітних зображень на бланк виконується методом цифрового та офсетного друку. При цьому можливе використання техніки нанесення зображення в декілька кольорів або ж в повному кольорі. Якщо ваше замовлення складає тираж до 500 крпій більш раціональним буде використання цифрового друку, в разі, кількість тиражу переважає 500 єкземплярів, раціональним та ефективним буде використання офсетного друку, при якому в найкращому вигляді буде збережений корпоративний колір.

 

Приклади робіт